Soft Bowla Teşekkürler

Standard

İstanbul’da yapılan etkinlikleri imrenerek takip ederken nihayet Soft Bowl sesimizi duydu ve Ankara’da Ankaralı yemek ve pasta bloglarını bir araya getirecek bir sohbet etkinliği düzenledi.

Dün (11.07.2010) Ümitköy cafe Mu’da harika bir sohbet ortamında keyifli saatler geçirdik.

Herşeyden önce Soft Bowl yetkilileri Sayın Selami Bey ve Bekir Bey’e, sonrasında Sevgili Hayal Demirkol’a, bizleri Cafesinde ağırlayan Sevgili Ünzile Hanım ve ekibine, ve katılan bütün arkadaşlarıma teşekkürlerimi gönderiyorum.

Çok keyfli bir ortamda sohbetlerimizi yaptık, tanıdığımız arkadaşlarımızın yanı sıra yeni tanıdıklarımızla kaynaştık, Soft Bowl ürünleri hakkında Selami Bey’den bilgiler aldık, bizler de Soft Bowl’da görmek istediğimiz ürünleri ilettik. 

Soft Bowl ekibi ve Hayal  Hanım sağolsunlar bu güzel günü düzenleyip, bizleri çok güzel ağırlayıp, üstüne bir de Soft Bowl Ürünlerinden oluşan bir paketle bizleri uğurladılar.

En kısa zamanda ürünleri deneyip, yorumlarımı sizlerle paylaşacağım. bu arada aşağıdaki tarif de bayatladı artık biliyorum 🙂 Anlayışınıza sığınıyorum, ve sizlere sevgilerimi gönderiyorum.

Reklamlar

7 responses »

  1. Aysel'ciğim hemşerim desem nasıl olur? Seninle gecikmeli de olsa tanıştık sonunda. Çok çok memnun oldum, duruşun ve asaletinle hayranlığımı kazandın bilesin.Şimdi fırsat bulursam ben de yazacağım buluşmayı.iyi akşamlar hayatım…

    Beğen

Değerli Yorumlarınızla Siteme Değer Kattığınız İçin Teşekkürler.

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s